Sázka na lepší dny

Život je loterie, u které nikdy nevíme, jak dopadne. Zažíváme změny, které mnohdy stěží chápeme, a přes všechnu snahu je nedokážeme ovlivnit. Současnému vedení státu je nutné na rozdíl od minulých vlád přiznat snahu o nápravu excesů minulých let. Vláda pravice se podepsala na našem životě bohužel negativně. Lidé nezapomínají a dovedou srovnávat a hodnotit rozhodnutí, která ovlivňují náš běžný život. Daňový balíček působí diskusi mezi širokou veřejností. Někomu se nelíbí zdražení katastru, druhý má námitky proti vyššímu zdanění domovních kotelen, další se diví zvýšení daní u loterií, které pro ně symbolizuje Sportka. Rozhodně neprotestují proti vyššímu zdanění alkoholu, tabáku a nejvíce by zdanili hrací automaty.

Každý má právo na svůj názor a je rozhodně dobře, že občané vnímají dění kolem naší politiky, která, ať se nám to líbí, nebo ne, náš život bezprostředně ovlivňuje. KSČM prosadila mnohé ze svého programu. Je a bude vždy silou, která koriguje a oponuje vládní rozhodnutí, pokud nejsou prospěšná nám všem. Podařilo se zvýšit důchody, peníze do zdravotnictví, došlo ke zvýšení minimální mzdy, jsou garantovány finance pro sport, zvyšují se platy ve školství. Výčet kroků, které bylo nezbytně třeba realizovat, nekončí. Je nutné dál pokračovat v práci. Ne každý den dosáhneme pozitivní změny, někdy jdou pomalu, ale o to víc je třeba ve snaze docílit úspěchů nepolevit.

Vždy je dobré vnímat, že máme kolem sebe spoustu poctivých a pracovitých lidí, kteří si spokojený a klidný život zaslouží.

Ivo POJEZNÝ, poslanec KSČM


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.4, celkem 23 hlasů.

vo POJEZNÝ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


velkymaxmilian
2019-11-06 10:36
Tvrzení poslance KSČM:"Podařilo se zvýšit důchody" je
úsměvné. Valorizace důchodů vychází ze zákona 155/1995 Sb. a k
1.1.2020 v průměru činí 750,- Kč. Parlament ČR přijal a prezident
před pár dny podepsal účelovou novelu výše uvedeného zákona, ze
které vyplývá, že k průměrné částce (750,- Kč) bude nad rámec
zákona přidáno ještě 150,-Kč. K tomu byla také navýšena kapitola
rozpočtu Ministerstva práce a sociálních věcí. Hlasů poslanců KSČM
pro výše uvedené nebylo potřeba, pro hlasovaly i všechny opoziční
strany, a to včetně "oblíbence" čtenářů HaNo pana poslance
Miroslava Kalouska...
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.