AS Řím snížil částku za Schickův přestup do Lipska

Italský fotbalový klub AS Řím snížil podle Gazzetty dello Sport požadovanou částku za trvalý přestup Patrika Schicka do Lipska z 29 na 26 milionů eur. Naproti tomu ale požaduje okamžitou úhradu. K případné dohodě by mělo dojít do poloviny června.

Patrik Schick. FOTO - Wikimedia commons

Čtyřiadvacetiletý reprezentační útočník Schick je v Lipsku od loňského léta na ročním hostování a bundesligový klub by na něj rád uplatnil opci. Sparťanský odchovanec od příchodu do Německa vstřelil sedm branek v 19 zápasech a pomohl mužstvu k postupu do čtvrtfinále Ligy mistrů. Schick, který v minulosti hrál i za Bohemians 1905 a Sampdorii Janov, sám vyjádřil o trvalý přestup zájem.

Římský klub původně požadoval za Schicka 29 milionů eur (téměř 791 milionů korun), na stejnou částku byla stanovena opce s tím, že bude platná pouze v případě, pokud si německé mužstvo zajistí v dalším ročníku start v Lize mistrů. Saský klub ale kvůli ekonomickým následkům způsobeným pandemií koronaviru usiloval o snížení ceny, podle médií až na 20 milionů eur.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4, celkem 1 hlas.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.