Lidé mají svébytné názory

Pandemie ustoupila a s ní se vrací pomalu a jistě oblíbený »sport« některých politiků. Soustředěnost na negaci vládních kroků za každou cenu nebo diskreditace často spojená s nevybíravým slovníkem je tristní současností.

Otázkou je, zda nejde o zcela záměrné zastiňování skutečných problémů. Pandemie koronaviru zasáhla celý svět a bezprostředně každého z nás. Dnes je hlavním úkolem návrat k relativně normálnímu chodu země. Návrat do práce a dětí do škol, vyřešit otázku případné ztráty zaměstnání, krachů firem. To vše spolu s nárůstem cen zvláště u potravin mnohým působí problémy. Když k tomu připočteme stále působící obavu z nákazy koronavirem, tak různé politické hrátky připadají občanům mírně řečeno nepatřičné.

Lidé očekávají rychlá a pragmatická řešení. Dovedeme pochopit tíži situace, plané řeči jsou jen odkladem, který vše ztěžuje. KSČM nabízí ve svém programu nápravu pozůstatků kroků minulých pravicových vlád a také řešení pro budoucnost. Je třeba podotknout, že je to běh na dlouhou trať, ale realizace je nutná.

Miloslava VOSTRÁ, poslankyně (KSČM) a předsedkyně rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 5.8, celkem 48 hlasů.

Miloslava VOSTRÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.