KSČM darovala FN Olomouc 153 000 Kč

Jak jsme již informovali, KSČM pomáhala. Přidáváme ještě snímek z Olomouckého kraje, kde ve středu předal předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip spolu se zastupitelem Olomouckého kraje a místopředsedou KV KSČM Olomouc Ludvíkem Šuldou a zastupitelem města Olomouce a členem VV ÚV KSČM Jiřím Zimou řediteli FN Olomouc Romanu Havlíkovi symbolický šek na 153 000 Kč.

Jde o část finančních prostředků z celkové částky více než 450 000 Kč, které mezi sebou vybrali poslanci a krajští a obecní zastupitelé za KSČM jako poděkování všem, kteří pracují ve zdravotnictví, tedy v první linii boje proti koronavirové pandemii. Finanční prostředky byly rozděleny rovným dílem a předány zástupcům Krajské zdravotní, a. s., v Ústeckém kraji a nemocnice ve Zlíně. Obdarované nemocnice byly vybrány ve spolupráci s předsedkyní Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR Dagmar Žitníkovou. Kromě výše zmíněných finančních prostředků bylo předáno fakultní nemocnici i 1000 roušek. V rámci přijetí vyjádřil Filip velké poděkování všemu zdravotnickému personálu za jejich nezměrné úsilí a obětavost v těchto nelehkých měsících a zároveň pochválil i vysokou úroveň zdravotní péče v ČR. Dále si s ředitelem Havlíkem vyměnili své názory na současnou situaci ve zdravotnictví.

FOTO - FN Olomouc/Dalibor JANEČEK


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.1, celkem 11 hlasů.

redakční zpráva

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.