I Ježíšek je potřeba, a to nejen o Vánocích

Když trochu zavzpomínáme na dobu vlád pravice a vedoucí roli ODS, můžeme zjistit, že s nadělováním »dárečků« kamarádům a do vlastní kapsy neměli žádný problém. Podivné prodeje pod cenou a privatizace byly Ježíškem zcela devastujícím naši republiku i občany. Zmizely v nenávratnu dosud prosperující podniky a lidé skončili bez práce. Jenže tato skutečnost se Petru Fialovi do krámu nehodí. Předseda ODS už jaksi pozapomněl, že někteří eskamotéři privatizační éry v řadách ODS dodnes fungují.

Premiér prý přinesl lidem nadílku, a ta zvyšuje schodek státního rozpočtu. Jenže tato dnešní vláda nic neprivatizuje a je pod drobnohledem veřejnosti, která žádá informace, kam peníze směřují. Toto striktně požaduje i Komunistická strana Čech a Moravy.

Pandemie koronaviru nemá v naší historii obdoby, ničila zdraví, ale i ekonomiku. Následky budou dlouhodobé. Pomoc ze strany státu lidem a firmám je v naprostém pořádku. Nikdo neměl s atakem pandemie takového rozsahu zkušenost. Jistě mohlo dojít k pochybení, ale v celkovém pohledu byl tento stav zvládnut. Podpora, kterou dnes vláda poskytuje lidem i firmám, rozhodně není Ježíšek, ale nezbytná nutnost, to by si měl předseda ODS Petr Fiala uvědomit.

Pavel KOVÁČIK, předseda poslaneckého klubu KSČM


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3, celkem 78 hlasů.

Pavel KOVÁČIK

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


svaty_vaclav
2020-06-25 09:47
ODS tvrdě rozjela politiku poškozování ekonomiky rozbitého
Československa, aby pak mohla za hospodářské potíže obvinit ANO 2011
a KSČM. Nic jiného než škodit této zemi ODS neumí. Po velkém
rozkradení po puči 1989 nastala fáze škodění, když už ODS nejsou u
lizu a nemohou krást. ODS je strana, která dnes staví pomníky
německým hrdlořezům z SS. Nad tímto stavěním pomníků německým SS
drží ochrannou ruku předseda ODS Fiala.
Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.