Reklama
Ilustrační FOTO - Pixabay

Sparta si může zajistit poháry, Teplice a Zlín záchranu

Dalšími zápasy třetího kola nadstavby bude v neděli pokračovat fotbalová liga. Slavia, která si ve středu po výhře nad Plzní zajistila obhajobu titulu, po oslavách přivítá čtvrtý Jablonec. Třetí Sparta nastoupí proti Plzni a může mít jistotu účasti v evropských pohárech.

Ve skupině o titul je rozhodnuto o dvou místech - první skončí Slavia a druhá Plzeň. K třetí příčce, která znamená účast v kvalifikaci Evropské ligy, má blízko Sparta. Letenským poháry dvě kola před koncem nadstavby zajistí vítězství v Plzni, kde však naposledy uspěla před devíti lety. Pokud Jablonec nezvítězí nad Slavií, může Spartě stačit i bod.

Ve skupině o záchranu už má jistotu udržení Olomouc a přidat se k ní mohou i Teplice se Zlínem, které čeká vzájemný souboj. Hanáci přivítají čtrnáctou Karvinou, která figuruje na první příčce znamenající účast v baráži. O tři body za Karvinou jsou Opava s Příbramí a jejich duel může hodně napovědět o tom, jaký tým skončí poslední a jako jediný přímo sestoupí.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: pro článek zatím nikdo nehlasoval

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama