S dětmi ve Vodárenském lese.

Pracovní čtvrtek Květy Matušovské

Zatím počasí přeje, občas nějaká ta přeháňka, prázdniny a dovolené v plném proudu, ale pro poslankyni Květu Matušovskou to neplatí.

Musí řešit spoustu otázek, v těchto dnech se zaměřila na sociální oblast, navštívila proto odbor sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Svitavy, kde s paní Evou Huschkovou, vedoucí oddělení sociální péče, a paní Světlanou Richterovou, vedoucí oddělení OSPOD, projednávala problematiku dostupných bytů, pěstounské péče a další vývoj kojeneckých ústavů.

Protože zároveň kandiduje do Zastupitelstva Pardubického kraje, je jasné, že chce znát situaci, a to nejen v dopravě, ve které je uznávanou odbornicí, ale i v dalších oblastech.

Potom ještě stihla výlet Mateřského centra Krůček Svitavy, tentokrát do Vodárenského lesa. Spolu s ostatními maminkami řešila to, co je nejvíc zajímá – jesle, školky, akce pro ty naše nejmenší, řeč přišla také na současné zdražování potravin a ovoce a zeleniny.

Je dobře, že poslanci za KSČM stále hovoří s lidmi a informace nezískávají, jak se říká, »z druhé ruky«. Mohou tak okamžitě reagovat a hledat řešení, což poslankyně za Pardubický kraj Květa Matušovská dělá.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

FOTO - autorka


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.4, celkem 7 hlasů.

Lidmila KRUŽÍKOVÁ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.