Reklama

Fury má v plánu ještě jeden zápas

Před očekávaným třetím soubojem Tysona Furyho a Deontaye Wildera si Brit ještě jednou zaboxuje.

Oznámil, že se 5. prosince představí v Londýně, aniž prozradil jméno soupeře. V domácím prostředí nastoupí Fury po více než dvou letech.

Tyson Fury. FOTO - Wikimedia commons

Dvaatřicetiletý britský profesionál je mistrem světa organizace WBC. Pás získal po výhře nad Američanem Wilderem 22. února, kdy Fury zvítězil jednoznačně. V prosinci 2018 skončil jejich první souboj remízou. Třetí bitva se měla původně odehrát v červenci opět v Las Vegas, ale do plánů zasáhl koronavirus.

Fury si předtím naplánoval ještě jeden duel. »Už je to jisté, 5. prosince budu boxovat v Londýně. Soupeře oznámím brzy,« uvedl na sociálních sítích Brit, jenž v 31 duelech zatím neprohrál.

S krajanem Anthonym Joshuou by se pak mohli utkat o »sjednocovací« titul šampiona těžké váhy. Joshua drží tituly organizací WBA, IBF, WBO a IBO, obhajovat je má 12. prosince v londýnské O2 areně proti Kubratu Pulevovi z Bulharska.

(čtk)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 7, celkem 1 hlas.

(čtk)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.