Reklama
Ilustrační FOTO - Pixabay

Prodávali dceru na sex

Za nabízení své dvanáctileté dcery cizím mužům za účelem sexuálních praktik si rodiče z Jesenicka odpykají sedm a osm let. Trest uložený olomouckým krajským soudem jim potvrdil Vrchní soud v Olomouci.

Podle rozsudku v roce 2018 domlouvali své dceři schůzky a v některých případech měla jejich dcera přihlížet i sadomasochistickým praktikám své matky. Z vydělaných peněz jí měli rodiče dávat podíl.

Dvojice byla odsouzena za zločin obchodování s lidmi a za ohrožování výchovy dítěte. Původně jim hrozila sazba pěti až 12 let. Pár byl zadržen po návratu z Anglie, kam odjeli bez nezletilé. Jednání se podle obžaloby odehrálo od května do října v roce 2018, kdy dívce bylo 12 let. Podle rozsudku služby sjednávala matka přes erotický portál, kde nabízela sadomasochistické služby s účastí komtesky. Dívka se tak některých setkání účastnila s matkou, někdy byla s muži posílána samotná.

Obžalovaní rodiče u soudu vše popřeli s tím, že dívka si vše vymyslela, podle soudu však o jejich vině svědčí nejen výpověď poškozené, ale i závěry znalců a výpovědi mužů - klientů, které se podařilo během vyšetřování ztotožnit.

(ici)


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 7, celkem 8 hlasů.

(ici)

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


proxifb
2020-12-02 10:30
Pár byl zadržen po návratu z Anglie. Asi víme, o koho se jedná, kdo
jezdí na vyžírky do Anglie a do Kanady.
fronda
2020-12-01 20:07
No co, kapitalismus. Svobodný obchod, poptávka a nabídka...
Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.