Reklama

Dostihlo to i Klause

Také Václav Klaus nám onemocněl »covidem«. Protože se odhodlal jít do nemocnice, předpokládám, že mu přece jen bylo dost špatně. Jinak on, jak tvrdí, »bytostný demokrat« bojující za svobodu a odpůrce omezujících vládních opatření, by se ÚVN zdaleka vyhnul. Po prohlídce ho odsud poslali domů, aby se léčil v kruhu rodinném. Nemocnice jsou totiž přetíženy a každé lůžko je potřeba a zůstal-li by, pak Ústřední vojenská nemocnice by musela vyklidit jeden pokoj a vytvořit místo pro ochranku. Je přece exprezident. A ten pokoj je za současné situace potřeba. A doma má Václav Klaus jistě jen pro sebe svůj pokoj, obsluhu, která mu nemusí nechávat jídlo za dveřmi.

Je ovšem rozdíl mezi Václavem Klausem a obyčejným nemocným. Exprezident bude mít tedy i doma nejlepší ošetření. Nepochybuji o tom, že nějaká ta sestra se najde, aby »hlídala jeho teplotu«. Ten »obyčejný nemocný« je na tom hůř. Má k dispozici jen členy rodiny, pokud se neobávají nakažení, nebo vlastně nikoho, žije-li sám. Pak ovšem kdosi mu bude nosit jídlo a nechávat ho za dveřmi.

Jsem ovšem zvědav, zda Václav Klaus, až se uzdraví, si »posype popel na hlavu« anebo jako »hrdina nad hrdiny«, bude tvrdit, že se vyléčil v podstatě sám, protože přece COVID je jen »horší chřipka« a vládou přijatá opatření narušují »demokratické ovzduší« a ekonomiku, která je »víc než život«. A ti, co nyní umírají, by stejně umřeli…

Filip ZACHARIAŠ, člen VV ÚV KSČM za Jihomoravský kraj


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6, celkem 43 hlasů.

Filip ZACHARIAŠ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


svaty_vaclav
2021-02-26 14:37
Klausovi st. se teď směje celá republika. Doplatil na svoje zcestné
bláboly.
Vladimir.novak1
2021-02-26 09:53
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu,až se ucho utrhne.Jinak je ten
dědek zralý na psychiatra.
levicovyvolic
2021-02-26 09:33
Domů mu dokážou zařídit skoro všechno, jen tu případnou plicní
ventilaci asi ne. Po vyléčení s nadstandardní péčí ovšem bude
trousit stejná "moudra" jako dřív.
Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.