Reklama

Smutná zpráva

»Nečekaně nás navždy opustil dobrý kamarád a obětavý spolupracovník Václav Kuchta z Klecan. Nezapomeneme na jeho působení ve Středočeské krajské radě KČP ani na jeho podíl na akcích pro Prahu-východ, kraj i Národní radu,« sdělil Haló novinám Miroslav Maršálek. Kromě KČP byl platný a aktivní v činnosti třeba Společnosti Ludvíka Svobody a svého času i předsedou OV KSČM Praha-východ.

»Zpráva mě velmi zasáhla. Pan Kuchta byl dlouholetým členem Finančního výboru města, ještě v pondělí (29. března) jsme se viděli na zastupitelstvu. Dlouhé roky byl zastupitelem a předsedou TJ Sokol Klecany. Miloval fotbal, jak mohl, nevynechal žádné utkání klecanských dospělých ani mládeže. Když jsem trénoval dorostence, jezdil s námi často autobusem i na venkovní utkání. Po cestě jsme vždy měli dost času popovídat si o městě, klecanském fotbalu, nebo jeho oblíbené Spartě. Děkujeme za velké množství práce, kterou pan Kuchta věnoval pro ostatní. Budete nám chybět,« uvedl na Facebooku starosta Klecan Daniel Dvořák (ODS).

Právě z Klecan ho znám i já, při minulých komunálních volbách jsme společně kandidovali.

Zbyšek KUPSKÝ

FOTO - Miroslav MARŠÁLEK


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.9, celkem 242 hlasů.

Zbyšek KUPSKÝ

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.