Reklama

mládežnický šleh

Už je to tady! Nastal čas volebního období. Díky hlavě státu budou volby alespoň o více než půl roku dříve, než tomu mělo být podle dosavadní zaběhnuté parlamentní matematiky. Pravicová masmédia zuří a tak útoky vedené právě vůči Miloši Zemanovi jsou ještě početnější, než doposud. Dvojnásob poté, co prezident ČR vyjádřil své jisté sympatie k Haló novinám - což je přece »zločin« přímo mezigalaktický.

Bylo tedy jasné, že i Zeman bude muset dříve či později ve svém »nadšení« pro komunisty poněkud přibrzdit. Proto přišla v souvislosti s jedním nepochopením nejprve razantní reakce vůči Jiřímu Dolejšovi; resp. nyní nedělní rozhovor s hlavou státu na Primě, kde se Miloš Zeman jasně vymezil např. vůči tzv. prvnímu dělnickému prezidentovi a také vůči Svazu mladých komunistů Československa. A teď mi vůbec nejde o to s panem prezidentem polemizovat, ale dovolím si ho upozornit alespoň na to, že s Mladými komunisty, za něž byli radikální komsomolci zaměněni, zcela samostatné sdružení SMKČ nemá vůbec nic společného! I s KSČM je těch styčných bodů naštěstí minimum...

 Roman JANOUCH


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 3.8, celkem 90 hlasů.

Roman JANOUCH

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama