Šleh Romana Janoucha

Tak se nám ČTK zase vybarvila... Oproti loňsku sice obsadila tiskovou konferenci k 15letému výročí nezákonného věznění Kubánské Pětice v kriminálech USA, i když milá kolegyně redaktorka dorazila se 40minutovou »sekerou«, když už bylo po všem. Přesto se jí svolavatelé TK velmi ochotně věnovali a sdělili jí do diktafonu prakticky celou historii kauzy Miami5, předali tiskovou zprávu i pozvánku na dnešní demonstraci, dokonce i profesionálně vyrobenou skládačku Svobodu pro Kubánskou Pětici!, v níž se každý, kdo chce, dozví všechna fakta o případu i o všech zákeřnostech americké justice...

Výsledek? Zpráva ČTK sice základní informace k 15 letům věznění Miami5 obsahovala, ale přesilovku tvořily tři odstavce plné zpochybnění zločinů kubánského exilu a další antikubánské štvanice, včetně pohádek o tom, jak častější jsou u nás prý demonstrace proti Castrovu režimu. Že se na nich scházejí sotva jejich organizátoři, to už ČTK nezajímá!


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 4.4, celkem 71 hlasů.

Roman JANOUCH

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.