Předplatné

Vyplněním následujícího formuláře máte možnost si předplatit deník Haló noviny. Položky označené hvězdičkou jsou povinné a musíte je bezpodmínečně vyplnit, jinak vaše objednávka nebude moci být odeslána. Objednávku předplatného považujeme za závaznou a předáme ji společnosti Česká pošta, s.p., která předplatné vyřizuje.

KE STAŽENÍ: Ceník předplatného na rok 2016

Počet výtisků:
 
Zahájení dodávky (datum):
 
Dny: Po   Út   St
Čt   Pá   So
 
Odběratel*:
Jméno a příjmení*:
Ulice*:
Město*:
PSČ*:
Telefon:
IČO:
DIČ:
 
Plátce (vyplňujte jen tehdy, pokud je jiný než odběratel (např. věnujete předplatné jako dárek):
Jméno a příjmení:
Ulice:
Město:
PSČ:
Telefon:
IČO:
DIČ:
 
Předplatné*:
čtvrtletní
pololetní
roční
 
Způsob platby*:
složenka    
e-složenka E-mail:
SIPO Číslo SIPA:
faktura Bank. spojení:

Nově lze předplatné hradit prostřednictvím tzv. e-složenky, která slouží výhradně pro bezhotovostní úhradu předplatného. Jedinou podmínkou pro využití této služby je uvedení e-mailové adresy, na kterou Vám bude e-složenka zaslána. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno. Zavazuji se platit cenu podle aktuálně platného ceníku pro předplatné Haló novin. Postup při změně ceny předplatného a možnost ukončení této smlouvy upravují Všeobecné podmínky pro předplatitele spol. Česká pošta, s.p. Potvrzuji, že s nimi souhlasím.


 
Jakékoliv vaše další poznámky:
 
clear clear clear clear
Reklama

Audio
25. 10. 2016
Felix Leon Carballo
Get Adobe Flash player
Felix Andres Leon Carballo, chargé d’affaires Kubánské republiky v ČR, hovořil v úterý večer v Praze, v souvislosti s rozvíjejícím se turistickým ruchem na Ostrově svobody. Ze španělštiny překládala Eva Mánková. Více v záznamu.

Autor: Radovan Rybák

19. 10. 2016
Dimitrij Kadrnožka
Get Adobe Flash player
Akademický malíř Dimitrij Kadrnožka hovořil v úterý večer v Praze, v rámci zahájení své výstavy s názvem Barvy radosti a melancholie. V záznamu hovoří i kubánský konzul Angel Gustavo Suaréz Cordero.

Autor: Radovan Rybák

18. 10. 2016
Vojtěch Filip
Get Adobe Flash player
Předseda ÚV KSČM a místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip hovořil v úterý v Praze, v souvislosti s případným znovuobnovením trestného činu příživnictví, a to v určitých konkrétních případech. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan Rybák

17. 10. 2016
Hynek Kmoníček
Get Adobe Flash player
Ředitel Zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček, hovořil v pondělí večer v Praze, v rámci své přednášky s názvem Svět, Evropa a my. Více ve zvukovém záznamu.

Autor: Radovan Rybák

Další nahrávky >>