StreamWatch live streaming video from rhftv at livestream.com
Reklama

Hlasování
Audio
22. 11. 2017
Josef Skála
Get Adobe Flash player
Místopředseda ÚV KSČM Josef Skála hovořil ve středu večer v Praze nejenom o aktuální politické situaci v ČR. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

21. 11. 2017
Felix León Carballo
Get Adobe Flash player
Chargé d´affaires velvyslanectví Kuby v ČR Felix León Carballo hovořil v úterý večer v Praze na vernisáži výstavy fotografií s názvem Fidel je Fidel. Výstava připomíná 1. výročí úmrtí vůdce Kubánské revoluce Fidela Castra. Více v záznamu.

Autor: Radovan RYBÁK

6. 11. 2017
Pětatřicátníci
Get Adobe Flash player
V pondělí v Praze pokřtil literární vědec Milan Blahynka monografii o díle významných osobností české poezie 70. a 80. let dvacátého století, představitelů literární skupiny takzvaných Pětatřicátníků. Kniha s názvem Byla jednou jedna... básnická generace takzvaných pětatřicátníků, obsahuje i rozsáhlou přílohu Devítka Pětatřicátníků ve fotografiích a dokumentech, a dále kompletní bibliografii prací jednotlivých autorů. V záznamu hovoří básník Karel Sýs, spisovatel Milan Blahynka, básník Michal Černík a europoslanec Jiří Maštálka. Kniha byla vydána s podporou klubu GUE/NGL v Evropském parlamentu.

Autor: Radovan RYBÁK

6. 11. 2017
Ceny Unie českých spisovatelů
Get Adobe Flash player
V sobotu v Praze byly předány Ceny Unie českých spisovatelů. V záznamu hovoří básník Karel Sýs, podnikatel Aleš Grof, zpěvák Jožo Ráž a spisovatel Alexej Mikulášek. Více ve zvukovém záznam

Autor: Radovan Rybák

Další nahrávky >>
Reklama
Podrobné hledání